AKDERE AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

AKDERE AREL襤K SERV襤S襤

AKDERE AREL襤K SERV襤S襤

AKDERE ARÇEL襤K SERV襤S襤

Beyaz eyalar ar覺zaland覺覺 zaman beyaz eya sahipleri çeitli yollarla servis aramaktad覺r. Aranan servisler genellikle yak覺nda olduklar覺 için seçilmektedir. Son derece yanl覺 olan bu yöntem özellikle son y覺llarda beyaz eya sahipleri taraf覺ndan oldukça s覺k bir ekilde görülmektedir. Bu tarz seçimler sonucunda beyaz eyalar daha büyük zararlar görerek beyaz eyalar覺n daha büyük sorunlarla kar覺 kar覺ya kalmas覺na neden olur.

Beyaz eya servisi seçilirken öncelikle servisin profesyonellii ve bu konuda olan baar覺lar覺 göz önünde bulundurulmal覺d覺r. Beyaz eya servisleri genellikle bilgisiz kiiler taraf覺ndan kolay bir i zannedilerek aç覺lmaktad覺r. Ard覺ndan bu konuda bilgisiz olduklar覺 için müterilerine oldukça yüksek fiyat sunmaktan ilave olarak beyaz eyalar覺na zarar vermektedirler. Beyaz eyalar k覺sa süre içerisinde çal覺覺yor ve ard覺ndan tekrar ar覺za göstermekte.

AKDERE ARÇEL襤K SERV襤S襤 beyaz eya sahiplerinin bütün sorunlar覺na cevap bulmakta. Birçok beyaz eya sahibinin en çok ikayetçi olduu beyaz eya tamirinin pahal覺 olmas覺 Yenimahalle Güventepe Arçelik Servisinde söz konusu deil. Servisimiz gerekli ilemleri beyaz eya sahiplerine bildirerek deiecek o0lan parçalar覺n listesini ç覺karmakta ve fiyatlar覺n覺 yazmakta. Müterinin onay覺n覺n ard覺ndan beyaz eyalar覺n bozuk parçalar覺 orijinal ve garantili Arçelik marka parçalarla deitirilmekte. Deitirilmi olan bu parçalar orijinallii sayesinde daha uzun ömürlü olmakla beraber ilk günkü performans覺na kavuuyor. Müterilerinin bütün sorunlar覺n覺 dinleyerek onlara kal覺c覺 çözümler sunan servisimiz oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekiple çal覺makta. Ekibimiz oldukça uzun y覺llardan beridir bu ii yapmakta ve uzun y覺llara dayanan deneyime sahip. Bu nedenle beyaz eyalar覺n覺z覺n tamiri usta eller taraf覺ndan yap覺lmakta ve herhangi bir sorunun ç覺kmas覺 söz konusu bile deil.