ARAPLAR AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

ARAPLAR AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

ARAPLAR AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Mamak Araplar Arçelik Servisi 

Her elektrikli makinede olduu gibi beyaz eyalarda da sorunlar yaanmaktad覺r, bu sorunlar bilinçsiz kullan覺m veya uzun süreli kullan覺mdan meydana gelmektedir ve acilen ortadan kald覺r覺lmazsa makinenize kötü yönde daha fazla hasar vere bilir veya makinenizi çal覺maz hale getirebilir. Dier servislerle çal覺man覺z durumunda ise onlar覺n kullanmakta olduu kalitesiz ve ucuz parçalardan veya bilinçsiz bir tamirden sonra makineniz çok fazla hasar alabilir  ve sizi maddi anlamda daha fazla zarara sokabilir. Bu ve buna benzer durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z Mamak Araplar Arçelik servisi ile iletiime geçebilirsiniz. Servisimizde kullan覺lan yedek parçalar yüzde yüz orijinal olmakla birlikte Arçelik garantisi alt覺nda olan parçalard覺r.  

Ankara'da ikamet etmekteyseniz ve Arçelik marka beyaz eyan覺z bozuldu ise bizim bünyemizde çal覺an iinde usta ve Arçelik servisi sertifikal覺 usta tamirci ekibimiz ile sizlerin Arçelik marka beyaz eyan覺zda ç覺kan sorunlar覺 çok k覺sa sürede ve kesin çözüm ile ortadan kald覺rmaktay覺z. Dier servislere oranla bizim Arçelik servisimizde ki fiyatlar oldukça uygundur. Eer beyaz eyan覺z bozuldu ise ve size acil bir durumda gerekmekte ise yine bizim Arçelik servisimizle iletiime geçerek çok h覺zl覺 bir ekilde kesin sonuç alabilirisiniz. 

Profesyonel teknik ekip ve kesin çözüm garantisi  sunan Mamak Araplar Arçelik servisimiz art覺k sizlerle birlikte, oluan her türlü sorunda bizim Mamak Araplar Arçelik servisimize  ulaabilir ve bizim iinde uzman olan ekibimiz ile kesin ve garantili bir çözüm alaca覺n覺za emin olabilirsiniz. Bünyesinde geni ve tecrübeli teknik ekip bulunan Ankara’da ki Mamak Araplar Arçelik servisimiz müterilerinin memnuniyetine büyük  bir özen göstermekle birlikte müteri memnuniyeti odakl覺 çal覺maktad覺r. Servisimizden  faydalanan müterilerimizin bizden memnun kalaca覺n覺n garantisini verebilmekteyiz. Tek yapman覺z gereken  Ankara'da yerleiyorsan覺z ve Arçelik marka beyaz eyan覺z ar覺zaland覺 ise bizim Mamak Araplar Arçelik servisimizle iletiime geçmek. Dier servislerden farkl覺 olarak orijinal parça kullanmaktay覺z ve fiyatlar覺m覺z dier servislerle k覺yasla cebinize çok daha uygundur. Tamir ettiimiz her ürünümüzde ayn覺 sorunun 5 y覺l boyunca bir daha olumayaca覺n覺n garantisini vermekteyiz.