BAHELER襤襤 AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

BAHELER襤襤 AREL襤K SERV襤S襤

BAHELER襤襤 AREL襤K SERV襤S襤

Bahçeleriçi Arçelik Servisi

Beyaz eyalar hayat覺m覺z覺n büyük bir k覺sm覺n覺 oluturmakta ve yaant覺m覺z覺 oldukça kolaylat覺rmaktad覺r. Beyaz eyalar evimizde ve ofisimizde hayat覺m覺z覺n her yerinde bulunmaktad覺r. Tabi ki her elektrikli eyada olduu gibi beyaz eyalarda da sorunlar olumakta ve kullan覺c覺lar覺 s覺k覺nt覺 ç覺karmaktad覺r. Buna bal覺 olarak tabi ki beyaz eyalar覺m覺z覺 hangi beyaz eya servisine emanet ettiimiz çok önemli çünkü çou beyaz eya servisi parça onar覺m ilemlerinde sahte ve kalitesiz parçalar kullanmakta ve bununla kalmay覺p tamir ilemini gerçekletirdikten sonra siz kullan覺c覺lardan daha fazla ücret talep etmektedir.

Hem beyaz eyan覺za hem de cebinize zarar vermektedir. Beyaz eyan覺zda o bahsedilen parçalar覺n kullanmas覺 sonucunda beyaz eyan覺z hasar al覺r, k覺sa bir süre sonra tamir edilen k覺s覺m tekrar bozulur ve beyaz eyan覺z tamamen çal覺maz hale gelir. Bu ve bunun gibi durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z, Arçelik marka beyaz eyan覺z bozuldu ve Ankara'da ya覺yorsan覺z bizim Bahçeleriçi Arçelik Servisi ile iletiime geçebilirsiniz. Bizim Ankara'da ki Arçelik Servisi tamir ve onar覺m ilemlerini gerçekletirirken bütün ilemlerinde yüzde yüz orijinal ve Arçelik garantisi olan yedek parçalar kullanmaktad覺r bundan dolay覺 tamirini gerçekletirdiimiz bütün Arçelik marka beyaz eyalarda tamir sonras覺 5 y覺la kadar sürebilen garanti verebilmekteyiz. Bundan dolay覺d覺r ki Ankara'da ki Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺n覺n büyük k覺sm覺 bizim Arçelik servisimiz ile çal覺maktad覺r.

Dier servisler deneyimsiz ve i bilgisi az olan, bu ite yeteri kadar deneyimi olmayan tamirci ekip ile çal覺maktad覺r bundan dolay覺 bu deneyimsiz kiiler beyaz eyan覺z覺 tamir ettikten sonra beyaz eyan覺z k覺sa süre sonra tekrar bozulur ve sizlere gereksiz yere tekrar masraf ç覺kar覺r. Ankara'da ya覺yorsan覺z bu ve buna benzer durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z bizim beyaz eya tamiri yapan Bahçeleriçi Arçelik servisimiz ile iletiime geçebilirsiniz. Bizim servisimizde ki fiyatlar dier servislere oranla cebinize çok daha uygun olacakt覺r. Tek yapman覺z gereken Arçelik marka beyaz eyan覺z ar覺zaland覺覺nda bizim servisimiz ile iletiime geçmek ve gerisiniz bize b覺rakmak.