BOAZ襤襤 AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

BOAZ襤襤 AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

BOAZ襤襤 AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

BOAZ襤Ç襤 ARÇEL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Arçelik, beyaz eya sat覺n almak isteyenlere büyük kolayl覺klar salamaktad覺r. Bu kolayl覺klar aras覺nda kampanyalar, fiyat indirimi , dayan覺kl覺 beyaz eyalar vb.dir. Beyaz eya denince akla gelen eylerden biriside beyaz eyam覺z bozulduunda, beyaz eyam覺z覺 hangi servise götüreceimizdir.

Bu gibi durumlarda tek yapman覺z gereken, BOAZ襤Ç襤 ARÇEL襤K SERV襤S襤 MAMAK ile iletiime geçmek olacakt覺r. Servisimiz sizin için en k覺sa sürede beyaz eyan覺z覺 tamir edecek ve gerekli bak覺mlar覺n覺 yapacakt覺r. Ayn覺 gün içerisinde çal覺anlar覺m覺z, beyaz eyan覺z覺 almaya gelir ve tamiri için servisimize götürür. Servisimizde en kaliteli ve günümüz teknolojisinin en iyi malzemeleri ile tamir yap覺lmakta ve tekrar bir hasar olmas覺n覺n önüne geçilmi olacakt覺r. Ayr覺ca tamiri s覺ras覺nda yap覺lan parça deiimlerinde %100 orijinal parçalar kullan覺l覺r ve üzerine bir y覺l garanti hizmeti salanmaktad覺r. Eski performans覺na kavumu olan makinenize en uygun fiyat imkan覺 salayarak bütçenize kolayl覺k salar覺z. Arçelik ve çal覺anlar覺m覺z sizlerin görü, ikayet ve önerilerinizi dikkate alarak ad覺m atmakta ve isteklerinizi kar覺lamaktad覺r. Bu yüzden müterilerinin sürekli bozulma yaamak istemeyeceini bilir ve %100 orijinal parçalar ile deiim yapar. Ayr覺ca kaliteli malzemeler ile de bak覺m hizmeti salar. Ayr覺ca beyaz eyan覺za en uygun fiyat seçeneklerini sunar ve aile bütçenize yard覺mc覺 olur. Arçelik servisimize gelen beyaz eyan覺z覺n tamiri ve bak覺m覺 için de bir y覺l garanti vermektedir.

Sizlerde beyaz eyan覺z覺n düzenli olarak bak覺m覺n覺 yapt覺r覺rsan覺z, beyaz eyan覺z sürekli bozulmayacak ve size en iyi performans salayacakt覺r. Bunun yan覺nda da beyaz eyan覺z覺 talimatlar覺na göre kullanarak, oluacak t覺kanma gibi durumlar覺 önleyebilirsiniz.