AGLAYAN AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

AGLAYAN AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

AGLAYAN AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

ÇAGLAYAN ARÇEL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Beyaz eya üreticisi olan Arçelik, insanlar覺n ihtiyaçlar覺na göre yeni eyalar üreterek, uygun fiyatlar覺 ile müterilerinin gözdesi olmutur. Arçelik'in ihtiyaçlara göre yeni beyaz eyalar üretmesinin sebebi, baz覺 insanlar çama覺r makinesine çok fazla çama覺r atarken, baz覺lar覺 daha az atmaktad覺r. Baz覺lar覺 için buzdolab覺 küçücük olurken kim insanlara göre XXL olan buzdolaplar覺 gereklidir. Bu yüzden her türlü beyaz eyay覺 kolayl覺kla Arçelik bayilerimize bulabilir ve bütçenize en uygun olan seçebilirsiniz.

Kaliteli dayan覺kl覺 beyaz eyalar覺m覺z ile sizlere her beyaz eyam覺z en iyi performans覺 salamaktad覺r. Fakat bir gün gelir ki zamanla a覺nan, bak覺m覺 yap覺lmayan, t覺kanan beyaz eyan覺z, her ne kadar dayan覺kl覺 olsa bile ilk gün ki performans覺 veremez ve bozulmaya balar.

Bu yüzden beyaz eyan覺z覺n düzenli olarak bak覺m覺n覺 yapt覺r覺n覺z ve sonuna kadar bozulmas覺n覺 beklemeyiniz. Ola ki böyle sorunlarla kar覺lat覺n覺z o zaman ÇAGLAYAN ARÇEL襤K SERV襤S襤 MAMAK ile iletiime geçerek bak覺m ve gerekli tamirini yapt覺rtabilirsiniz. Evinize ayn覺 gün içerisinde gelir ve bozulan, bak覺m覺, tamiri gereken beyaz eyan覺z覺 al覺r覺z. Servisimizde beyaz eyan覺z覺 en özenli bir ekilde, günümüz teknolojisini kullanarak tamir ederiz. Yap覺lan herhangi bir parça deiiminde de tamamen orijinal parçalar kullan覺r ve dayan覺kl覺l覺覺n覺, uzun ömürlülüünü artt覺rarak ilk günkü performans覺na dönmesini salar覺z. Dilerseniz bozulan parçalar覺 görebilir ve bak覺m覺n覺n ne kadar gerekli olduunu anlayabilirsiniz.

Servisimizde en kaliteli malzemeler kullan覺l覺r. Ayr覺ca tamamen orijinal parçalar kullan覺larak beyaz eya tamiri ve parça deiimi yap覺l覺r. Makinenizi özenle tamirini yapt覺ktan sonra da gerekli son bak覺m覺n覺 da yapar覺z. Makineniz art覺k eski haline gelmi olacak ve performans覺n覺 korumaya devam edecektir. Ancak gerekli bak覺m覺 yap覺ld覺覺 zaman tekrar bir sorun ile kar覺lamazs覺n覺z. Beyaz eyan覺z覺n tamiri ve bak覺m覺 iini bitirdikten sonra da sizlerden bütçenizi sarsmayacak fiyatlar ile yard覺mc覺 oluyoruz ve beyaz eyan覺z için bir y覺l boyunca garanti vermekteyiz.

Beyaz eyan覺z覺n uzun ömürlülüünü korumak ve performans覺n覺 düürmemek için düzenli olarak bak覺m覺n覺 yapt覺r覺n覺z ve talimatlar覺na uygun beyaz eyan覺z覺n kapasitesini amadan kullan覺n覺z. Böylece büyük sorunlarla kar覺lamam覺 olursunuz.