DEM襤RL襤BAHE AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

DEM襤RL襤BAHE AREL襤K SERV襤S襤

DEM襤RL襤BAHE AREL襤K SERV襤S襤

Demirlibahçe Arçelik Servisi

Gün geçtikçe büyüyen Arçelik markas覺 her gün geçtikçe bünyesine kullan覺c覺 eklemekte ve büyümektedir. Bu büyümeyle beraber Türkiye ve Dünya piyasas覺nda da kendi ad覺ndan bahsettirmektedir. Dünya devlerinden biri olan Arçelik firmas覺 gün geçtikçe büyümeyi ve daha fazla müteri kapasitesini amaçlamaktad覺r. Tabi bu büyümeyle beraber beyaz eyalar da ç覺kan sorunlar da artmaktad覺r. Bu art覺覺n sebebi kullan覺c覺lar覺n bilinçsiz kullan覺m覺 veya kullan覺m覺 süresine yani makinenin uzun süredir çal覺mas覺ndan kaynaklana bilmektedir. Tam da bu duruda en önemli i size dümektedir. Dier servislerle çal覺t覺覺n覺z durumda eer makinenizde herhangi bir parçan覺n deimesi gerekiyor ise onlar覺n kulland覺覺 parçayla deitirildiyse beyaz eyan覺z daha fazla hasar alacakt覺r.

Dier servislerle çal覺t覺覺n覺z durumda onlar覺n kullanmakta olduu yedek parçalar kalitesiz ve ucuz olduundan dolay覺 makinenizde kullan覺ld覺覺 takdirde k覺sa bir süre sonra beyaz eyan覺zda ç覺kan sorun tekrar ortaya ç覺kacakt覺r ve bununla kalmay覺p beyaz eyan覺z覺n dier k覺s覺mlar覺na da zarar verecek veya beyaz eyan覺z覺 tamamen kullan覺m d覺覺 b覺rakacakt覺r. Dier durumda bilinçsiz tamir gerçekletirildiinde ise tamir edilen k覺s覺m parçalana bilir ve dier k覺s覺mlar覺 da parçalayabilir. Bu ve buna benzer durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z bizim Demirlibahçe Arçelik Servisi ile iletiime geçe bilirsiniz. Bütün yedek parçalar覺m覺zda sadece ve sadece Arçelik garantisi alt覺nda olan yedek parçalar kullanmaktay覺z bunun sonucunda tamiriniz gerçekletirdiimiz hiçbir beyaz eyada tamir edilen k覺s覺mla ilgili sorun ortaya ç覺kmamaktad覺r tamirini gerçekletirdiimiz her beyaz eyaya ayn覺 sorunun ç覺kmayaca覺na dair 5 y覺la varan garanti vermekteyiz.

Bünyemizde bulunan teknik ekip ise tamamen Arçelik sertifikas覺 olan ve iinde y覺llarca çal覺m覺 olan iinde çok profesyonel ve usta teknik ekiptir. Eer Ankara'da Arçelik servisi aramaktaysan覺z art覺k araman覺za gerek yok bütün beyaz eyalar覺n覺z覺 kaliteli ve çok h覺zl覺 bir ekilde tamir edip sizlere teslim etmekteyiz. Ankara'da yerlemekteyseniz ve beyaz eyan覺z bozulduysa Arçelik servisi ar覺yorsan覺z bizimle iletiime geçerek çok k覺sa bir süreçte teknik ekibimiz sayesinde tamirinizi gerçekletire biliriz dier servislere bak覺ld覺覺nda kulland覺覺m覺z parçalar orijinal olmas覺na ramen fiyatlar覺m覺z dier servislere göre daha düüktür tek yapman覺z gereken bizim Arçelik servisi ile iletiime geçmeniz.