DERBENT AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

DERBENT AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

DERBENT AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

DERBENT ARÇEL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Beyaz eyalar her zaman evinizdeki yard覺mc覺n覺z olmakta ve kalitesi ile sizlere tasarruf salamaktad覺r. Beyaz eyan覺z覺 Arçelik servislerimize gelerek bütçenize en uygun olan覺 seçebilir ve kullanmaya balayabilirsiniz. Eer ald覺覺n覺z beyaz eyan覺z覺 düzgün kullan覺r ve bak覺m覺n覺 düzenli olarak yapt覺r覺rsan覺z uzun ömürlü olarak kullanmaya devam edersiniz. Fakat beyaz eyan覺z覺n bak覺m覺n覺 yapmaz ve bozuluncaya kadar beklerseniz makinenizi performans覺n覺 düürerek sizleri zor durumlara sokabilir. Bu yüzden makinenizi kullanma talimatlar覺na göre ve kapasitesine göre fazla yüklenerek kullanmay覺n覺z.

Servisimize gelerek makinenizdeki s覺k覺nt覺lar覺 çözüme kavuturabilir ve tekrar bir sorun ç覺kmas覺n覺 önleyebilirsiniz. Oluan sorunlar覺n覺z覺n tamiri için tamamen orijinal parçalar kullanarak sizlerin güveninizi sarsmamaktay覺z. Orijinal parça kullan覺m覺n覺n önemi dayan覺kl覺l覺覺n覺 artt覺rmak ve uzun ömürlülüünü korumak içindir. Makinenizdeki s覺k覺nt覺lar覺 tamir ettikten sonra da bak覺m ile oluan sorunlar覺n覺z覺 tekrardan kontrol edip, hasar oluumunu en aza indirmi oluyoruz. Bu kadar kolayl覺覺 salad覺ktan sonra da sizlerin memnuniyeti için en uygun fiyatlar覺 sunmaktay覺z. Kalitemizden ödün vermeyerek sizlerin güvenini her daim kazanmaya devam ediyoruz.

Günler geçtikçe ne kadar dayan覺kl覺 olsalar bile her makine performans覺n覺 düürecektir. Beyaz eyalar覺 bile insanlar覺n ihtiyaçlar覺na göre üreten Arçelik bu gibi durumlarla kar覺la覺rsan覺z ve makinenizi daha kötü hale getiren bir servise gitmeyiniz diye Derbent Arçelik servisi gibi servisler açmaktad覺r. Aç覺lan servislerimiz beyaz eyan覺z覺 h覺rpalamadan tamir ederek en güvenilir hizmeti sunmaktad覺r.

arçalar覺n bozulmas覺 veya kireçlenmesi gibi durumlarda parça deiimi gibi durumlarda gerekebilir. Bu yüzden bizler parça deiimi yaparken sizleri memnun etmek için %100 orijinal parçalar覺n覺 kullanarak, beyaz eyan覺z覺 ilk günkü gibi olmas覺n覺 salar覺z. Daha sonras覺nda ise gereken bak覺mlar覺 da yaparak tamamen tamir olduuna emin oluruz. Ayr覺ca bütün bunlar içinde sizlere uygun fiyat imkan覺 sunarak Bütçenizi sarsmam覺 oluruz.