DUTLUK AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

DUTLUK AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

DUTLUK AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

DUTLUK ARÇEL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Ev han覺mlar覺 evdeki ilerini elleriyle yaparken hem vakit kaybediyor hem de çok yoruluyorlar. Bu yüzden Arçelik gibi üreticiler beyaz eya üretirler. Ellerinizde y覺kad覺覺n覺z çama覺rlar için çama覺r makinesi, bula覺klar覺n覺z için bula覺k makinesi, yemeklerinizin bozulmamas覺 ve iyi pimesi için de buzdolab覺 ve f覺r覺n gibi aletler üretilmektedir.

Bu aletler hayat覺n覺za girdii zaman hem zamandan hem de sudan tasarruf etmi olursunuz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için en iyi makineleri gelitirmekte ve ihtiyaçlar覺n覺za göre makineler üretmekteyiz. Beyaz eyalar覺n覺z覺n en dayan覺kl覺s覺 yaparak uzun ömürlü olmalar覺n覺 sal覺yoruz.

ozulan beyaz eyan覺z覺n tamirine özenle ve titizlikle balay覺p, gerekirse de parça deiimi yap覺yoruz. Yap覺lan parça deiiminde tamamen orijinal parçalar kullan覺p, beyaz eyan覺z覺n tekrardan bozulma gibi durumlarla kar覺lamas覺n覺 önlüyoruz. Beyaz eyan覺z覺n tamiri bittikten sonra bak覺ma sokarak tekrar bozulan bir yer kalmad覺覺ndan emin oluyoruz. Beyaz eyan覺z覺n bak覺m ve tamiri bittikten sonra sizlere en iyi hizmeti vermek için de bir y覺l parça deiimi garantisi veriyoruz. Ayr覺ca bütün bunlar için sizlere dier bilgisiz servisler gibi yaparak çok pahal覺 fiyatlar sunmuyoruz. Bu sayede de aile bütçenize katk覺 sal覺yoruz.

Beyaz eyalar覺m覺z覺 en dayan覺kl覺 bir ekilde yapmaya çal覺arak uzun ömür imkan覺 salamaktay覺z. Fakat beyaz eyalar ne kadar dayan覺kl覺 olursa olsun gün geçtikçe bozulmaya yüz tutmakta ve ilk günkü performans覺n覺 kaybetmektedir. Bu yüzden Arçelik servisimiz sizlere Dutluk Arçelik servisi ve bunun gibi servisler açmaktad覺r. Arçelik servislerimizde beyaz eyan覺z覺n tamiri ve bak覺m覺 için gerekli olan en iyi kalitede malzemeler kullan覺lmakta ve bozulan makinenizin tekrar bozulmas覺n覺 önlemeye çal覺覺lmaktad覺r. Bilinçsiz personeller ve kalitesiz malzemeler kullanan servislere gitmemeye özen gösteriniz ve beyaz eyan覺z覺 güvenilir ve kaliteli olan yerlere iletiniz.

Beyaz eyalar覺n覺z覺n tamiri için servisimize güvenerek gelebilir ve uygun fiyat imkan覺ndan yararlanabilirsiniz.