EK襤N MAH AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

EK襤N MAH AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

EK襤N MAH AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Ekin Mah Arçelik Servisi Mamak

Her saat teknoloji anlam覺nda gelien ve büyüyen dünyam覺zda bununla birlikte sorunlar da büyümekte ve artmaktad覺r. Bütün elektrikle çal覺an (oyuncak, mutfak robotu, televizyon, ütü vs.) eyalarda sorunlar olutuu gibi beyaz eyalarda da sorunlar olumakta ve görülmektedir. Türkiye ve dünya da beyaz eya piyasas覺nda ad覺n覺 duyurmu ve çok geni dünyan覺n her yerinden olan kullan覺c覺 kitlesine sahip olan Arçelik firmas覺 kendi liderliini korumakta ve üretmi olduu kaliteli ürünlerle kendinden bahsettirmektedir. Tabi bu büyümeyle ve çok fazla kullan覺c覺s覺 olmas覺 ile balant覺l覺 olarak ortaya ç覺kan sorunlarda fazla olmaktad覺r.

Bu durumda en önemli i kullan覺c覺lara dümektedir hangi servis ile çal覺acaklar覺 dier servislerle çal覺aca覺 durumda onlar覺n kulland覺覺 sahte ve ucuz olan yedek parçalardan veya deneyimsiz ve bilinçsiz yap覺lan bir tamirin sonucu ortaya çok büyük sorunlar ç覺kmaktad覺r. Dier servislerle çal覺t覺覺n覺 durumda onlarda yard覺m al覺rsan覺z kullanm覺 olduu parçalardan dolay覺 makinenizde k覺sa bir süre sonra ar覺zalanan k覺sm覺n覺 da ç覺kan ar覺za tekrar ortaya ç覺kacak veya bilinçsiz ve bilgisiz tamir sonucu da覺lan parçalar beyaz eyan覺z覺n dier k覺sm覺n覺 da da覺tacak ve sizleri maddi anlamda hem de zaman aç覺s覺ndan büyük bir zarara sokacakt覺r.

Bu ve bunda benzer durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z Ekin Mah Arçelik Servisi Mamak ile iletiime geçe bilirisiniz. Bütün tamirini gerçekletirdiimiz beyaz eyalarda sadece ve sadece Arçelik garantisi ad覺 alt覺nda olan yedek parçalar kullanmaktay覺z . Bünyemizde bulunan uzun y覺llar bu ite çal覺m覺 deneyimli ve usta teknik ekip ile sizlere kaliteli bir hizmet vereceimizden emin ola bilirisiniz. Ankara'da ya覺yorsan覺z ve beyaz eyan覺z bozuldu ise iinde h覺zl覺 ve kaliteli hizmet veren Arçelik servisi ar覺yorsan覺z bizimle iletiime geçebilirsiniz. Bütün tamirini gerçekletirdiimiz beyaz eyalarda an覺 sorunun bir daha olumayaca覺na dair 5 y覺la varan garantili tamir gerçekletirmekteyiz. Dier servislerin kullanmakta olduu sahte yedek parçalara k覺yasla bizim orijinal yedek parçalar kullanmam覺za ramen fiyatlar覺m覺z dier servislerden daha uygundur tek yapman覺z gereken bizim Arçelik servisi ile iletiime geçmek.