FAHR襤 KORUTRK AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

FAHR襤 KORUTRK AREL襤K SERV襤S襤

FAHR襤 KORUTRK AREL襤K SERV襤S襤

FAHR襤 KORUTÜRK ARÇEL襤K SERV襤S襤

Arçelik, günümüz teknolojisiyle beraber kendini gelitirmekte ve sizlere en iyi ürünleri sunmaya çal覺maktad覺r. Ürünlerin kalitesi ve dayan覺kl覺l覺覺n覺n yan覺 s覺ra uygun fiyat imkanlar覺 da sunmakta ve sizleri zora sokmamaktad覺r. Arçelik bütün beyaz eyalar覺n覺 müterilerinin ihtiyaçlar覺na göre tasarlamakta ve sat覺a haz覺rlamaktad覺r. Fazla eya atan biriyseniz size 10 kg kapasiteli çama覺r makineleri üretmektedir ve daha bunun gibi niceleri.

Arçelik servislerimiz her zaman müterilerinin öneri ve ikayetlerini dikkate almaktad覺r. Örnek olarak FAHR襤 KORUTÜRK ARÇEL襤K SERV襤S襤 ile iletiime geçen müterilerinin servise gidecek olan beyaz eyas覺n覺 ayn覺 gün içerisinde almaya gelir ve hiç kirletmeden tertemiz bir ekilde tertemiz bir ekilde bizlere götürür. Servisimize gelen makinenizi özenle kontrol edip Ar覺zas覺 olan yerleri tamir eder ve deimesi gereken parçalar覺 Tamamen orijinali ile deitirerek uygun fiyat imkan覺 salar.

Makinenizin bak覺m覺n覺 yapt覺ktan sonra sizlere bir y覺l garanti hizmeti sunuyoruz. Bütün bunlar覺 yaparken sizlerden dier yetkili servisler gibi çok uçuk fiyatlar verememekteyiz hatta tamamen bütçenize uygun bir fiyat vererek sizlere yard覺mc覺 oluyoruz.

Beyaz eyalar覺n覺z覺 yeni gibi kullanmaya devam edebilir ve daha dikkatli kullan覺rsan覺z böyle bir soruna bir daha kar覺lamam覺 olacaks覺n覺zd覺r. Makinenize gereinden fazla ürün koymay覺n ve zorlamay覺n yoksa makineniz bozulmaya devam edecektir. Ayr覺ca makinenizin düzenli kontrollerini yapt覺rmay覺 unutmay覺n覺z.

Bilgisiz olarak nitelendirdiimiz servisler, personellerini eitmeden sadece ie al覺p kalitesiz malzemeler ile makinenizi tamir etmektedir. Bu servisler makinenizi tamir ediyorum sanarak, günden güne beyaz eyan覺z覺 daha kötü hale getirmektedir. Makinenizin tamir olduunu düünmenizi salayarak sizden uçuk fiyatlar almaktad覺r. Bu servislere kanmamak için beyaz eyan覺z覺n üzerinde bulunan servis ile iletiime geçiniz. Arat覺rman覺z覺 iyi yaparak hem makinenizin sal覺覺n覺 riske atmam覺 olursunuz hem de aile ekonomisine katk覺 salam覺 olursunuz. Bu arat覺rma sayesinde hem bu tip durumlara dümeyerek zaman harcamazs覺n覺z, hem de cebinizden de uçuk bir fiyat ç覺kmak zorunda kalmaz. Beyaz eya bak覺m覺 konusunda güvenerek Arçelik servisimizde düzenli olarak yapt覺rabilirsiniz.