GKEYURT AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

GKEYURT AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

GKEYURT AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Gökçeyurt Arçelik Servisi Mamak

Bütün ülkelerde Türkiye bata olmak üzere ad覺n覺 duyurmu ve çok büyük bir kullan覺c覺 kitlesine sahip olan Arçelik firmas覺 halada üst s覺ralardaki yerini korumakta. Gün geçtikçe büyüyen ve gelien dünyam覺z da büyümeyle doru orant覺l覺 olarak sorunlarda olumaktad覺r. Hiç durmayan ve sürekli gelimekte olan teknoloji hayat覺m覺z覺 kolaylat覺rmakla beraber ara s覺ra sorunlar ç覺karmaktad覺r. Her makinede olduu gibi bütün elektrikli veya motorlu çal覺an eyalarda veya araçlarda sorun ç覺kmas覺 kaç覺n覺lmaz bir durum. Hayat覺m覺z çok büyük bir k覺sm覺nda yer alan ve bizim yaant覺m覺z daha kolay hale getiren beyaz eyalarda bunlar覺n en önemlilerinden biri. Uzun y覺llar hizmet veren Arçelik firmas覺 her elektrikli eyada olduu gibi üretimini yapt覺覺 beyaz eyalarda da kullan覺m hatas覺ndan veya uzun süreli kullan覺mdan meydana gelen sorunlar olumakta ve oluan sorunlar zaman覺m覺z覺 almaktad覺r.

 

襤te bu Arçelik marka beyaz eyan覺z覺n bozulmas覺n veya hasar almas覺 durumunda her ey sizin elinizde yanl覺 servislerle çal覺arak kendiniz maddi zarara da uratabilirsiniz veya bizim Gökçeyurt Arçelik Servisi Mamak çal覺arak hem maddi hem de kaybedilen süre bak覺m覺ndan kara da uratabilirsiniz. Dier servislerle çal覺man覺z durumunda iletiime geçtiiniz servis eer parçalar覺nda sahte ve kalitesiz parça kullan覺yor ise sizleri oldukça fazla maddi zarar uratabilir. Onlar覺n kullanm覺 olduu kalitesiz parçalar sizin makinenizin içinde kullan覺ld覺覺 takdirde makinenizde oluan sorun bir süre sonra tekrar oluacak ve bununla kalmay覺p dier k覺s覺mlara da zarar vererek hem makinenizin çok fazla hasar almas覺na veya çal覺maz hale gelmesine ve sizin de çok fazla maddi zarara uraman覺za sebebiyet verecektir.

 

Ankara'da yerlemekteyseniz bizim Arçelik servisi ile iletiime geçerek kaliteli ve h覺zl覺 bir hizmet almak sizin elinizde bütün Arçelik marka beyaz eya tamirimizi Arçelik garantili tamir ad覺 alt覺nda gerçekletirmekteyiz. Uzun süredir bu ii yapmakta olan ve Arçelik sertifikas覺 olan teknik ekibimiz ile sizin Arçelik marka beyaz eyan覺zda ç覺kan sorunlar覺 ç覺kan sorunlar覺 çok k覺sa bir süre içinde sorunsuzda ortadan kald覺r覺p sizlere teslim edeceimiz emin olabilirsiniz. Ankara' da yerlemekteyseniz ve Arçelik marka beyaz eyan覺z bozuldu ise bizim Arçelik servisi ile iletiime geçe bilirisiniz. Ücretlerimiz dier servislere oranla çok daha uygundur.