GLVEREN AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

GLVEREN AREL襤K SERV襤S襤

GLVEREN AREL襤K SERV襤S襤

Gülveren Arçelik Servisi

Ankara' bulunan Gülveren Arçelik Servisi siz Arçelik marka beyaz eya kullan覺c覺lar覺na kaliteli bir ekilde hizmet vermektedir. Farkl覺 servisler tamir ilemlerini gerçekletirirken kullan覺lan onar覺m parçalar覺nda sahte ve hiçbir garantisi olmayan uzu Çin mal覺 parçalar kullanmaktad覺r. Bunun sonucunda tamir edilen beyaz eyalar tekrar ar覺zalanmakta veya tamamen kullan覺m d覺覺 olmaktad覺r veya dier servislerde deneyimsiz teknik ekip bulunduundan dolay覺 beyaz eyalar tamir edildikten sonra tekrar ayn覺 ekilde bozulmakta ve beyaz eyan覺n dier k覺s覺mlar覺na da zarar vererek ayn覺 ekilde beyaz eyalar覺n kullan覺m d覺覺 olmas覺na sebebiyet vermektedir.

Bu veya buna benzer durumlarla kar覺lamak istiyorsan覺z bizim Mamak Arçelik servisi ile iletiime geçerek kaliteli ve h覺zl覺 bir hizmet alabilirisiniz. Arçelik beyaz eya servisimizde sadece ve sadece Arçelik garantisi alt覺nda olan Arçelik sertifikal覺 onar覺m parçalar覺 kullan覺lmaktad覺r. Buna bal覺 olarak tamirini gerçekletirdiimiz hiçbir Arçelik marka beyaz eyada ayn覺 sorun ç覺kmamaktad覺r. Tamirini gerçekletirdiimiz bütün Arçelik beyaz eyalarda 5 y覺la kadar uzayan garantin vermekteyiz.

Uzun süredir bu ite olmam覺za ramen imdiye kadar Arçelik servisimizde hiçbir ikayet veya olumsuz bir durum kay覺t alt覺na al覺nmam覺t覺r. Dier servislerden farkl覺 olarak bizim bütün teknik ekibimiz iinde uzun süre çal覺m覺, deneyimli Arçelik servisi sertifikal覺d覺r. Eer beyaz eyan覺z覺 baka servis tamir etti ise bizimle iletiime geçtiinizde ve bizimle çal覺t覺覺n覺zda aradaki fark覺 görecekseniz. Bütün onar覺m ve yedek parçalar覺m覺z Arçelik beyaz eya garantilidir. Ankara'da hizmet veren en iyi servislerden olduumuz için bizim Ankara Mamak Gülveren Arçelik servisi ile gönül rahatl覺覺 ile çal覺abilirsiniz. Arçelik marka beyaz eyan覺z ar覺zaland覺 ve ne yapaca覺n覺z覺 bilmiyorsan覺z güvenilir bir Arçelik servisi ar覺yorsan覺z bizim ile iletiime geçe bilirsiniz ve beyaz eyalar覺n覺z覺 gönül rahatl覺覺 ile bize emanet edebilirsiniz. Tek yapman覺z gereken bizim Ankara'da bulunan Mamak Gülveren Arçelik servisimiz ile iletiime geçmek ve gerisini bizim servisimize b覺rakmak.