HSEY襤NGAZ襤 AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

HSEY襤NGAZ襤 AREL襤K SERV襤S襤

HSEY襤NGAZ襤 AREL襤K SERV襤S襤

Hüseyingazi Arçelik Servisi Mamak

Ankara'da bulunan Arçelik servisimiz Ankara'da bulunan bütün Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺n覺n sorunlar覺n覺 ve beyaz eyalar覺nda oluan ar覺za ve hasarlar覺n覺 ortadan kald覺rmak için hizmet vermektedir. Dier servislerle çal覺覺rken bir kez daha düünün çünkü çou beyaz eya servisi parça onar覺m覺 ilemlerinde sahte, kalitesiz ve ucuz parçalar kullanmaktad覺r bundan dolay覺 tamir edilen bütün beyaz eyalar k覺sa süre sonra tekrar ar覺zalanmakta veya yerine onar覺lan o sahte parça dier k覺s覺mlara da hasar vererek beyaz eyan覺z覺n çal覺ma fonksiyonunu tamamen durdurmaktad覺r.

Böyle durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z ve Arçelik marka beyaz eyan覺z ar覺zaland覺 ise kaliteli cebinize uygun ve h覺zl覺 ekilde beyaz eyan覺z覺n tamir edilmesini istiyorsan覺z Ankara'da bulunan Hüseyingazi Arçelik Servisi Mamak iletiime geçebilirsiniz. Bizim Ankara'da bulunan Arçelik servisi tamirini gerçekletirdii bütün Arçelik marka beyaz eyalara 5 y覺la kadar süren garanti vermektedir. Kulland覺覺m覺z parçalar覺n orijinal olmas覺ndan dolay覺 tamir ettiimiz bütün Arçelik beyaz eya larda ayn覺 sorunun bir daha ç覺kamayaca覺na emin olabilirsiniz çünkü kulland覺覺m覺z bütün yedek parçalar Arçelik garantisi alt覺nda olan kaliteli parçalard覺r.

Ankara'da yerlemekteyseniz be Arçelik marka beyaz eyan覺z ar覺zaland覺 ise ve beyaz eyan覺z size acil bir durumda gerekmekte ise bizim Hüseyingazi Arçelik Servisi ile iletiime geçebilirsiniz. Tek yapman覺z gereken bizimle iletiime geçmek.