KARAAA AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

KARAAA AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

KARAAA AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Karaaaç Arçelik Servisi Mamak

Ankara Mamak'ta bulunan Arçelik beyaz eya servisimiz sizlerin beyaz eyalar覺n覺zda ç覺kan sorunlar覺 k覺sa bir sürede ortadan kald覺rmak ve sizlere iyi bir hizmet sunma için çal覺maktad覺r. Günümüzde art覺k yerde kullan覺lan elektrikle çal覺an eyalar ve makineler doal olarak her çal覺an makine gibi sorun ç覺karabilmektedir. Önemli olan ise bu sorunlar覺 kimlerin ortadan kald覺rd覺覺d覺r yani kullan覺c覺lar覺n çal覺t覺覺 servislerdir. Elektrikli eyalarda ise hayat覺m覺z覺n büyük bir çounluunda olan ve yaant覺m覺z覺n ve evimizin büyük bir k覺sm覺n覺 kapsayan beyaz eyalard覺r.

Beyaz eyalar evdeki sor ilerimize çok k覺sa bir sürede biz efor sarf etmeden ortadan kald覺rmakta ve bizlerin ilerini kolaylat覺rmaktad覺r. Tabi ki bütün elektrikli eyalarda olduu gibi beyaz eyalarda sorunlar olumaktad覺r. En önemli an ise bu and覺r çünkü hangi servis ile çal覺aca覺n覺za siz karar vereceksiniz. Yanl覺 bir tercih yapt覺覺n覺z durumda seçmi olduunuz servis eer parça onarma ilemlerinde sahte ve kalitesiz parça kullanmakta ise bu kullanm覺 olduu parçalar yüzünde beyaz eyan覺z daha fazla hasar alabilir ve siz kullan覺c覺lara maddi anlamda çok fazla zarar verebilir.

Bu ve bunun gibi sorunlar ile kar覺lamak istemiyorsan覺z Karaaaç Arçelik Servisi Mamak ile iletiime geçe biliri ve gönül rahatl覺覺 ile Arçelik marka beyaz eyan覺z覺 bize teslim edebilirisiniz. Onar覺m覺n覺 yapt覺覺m覺z bütün yedek parçalarda sadece Arçelik garantisi olan yedek parçalar kullanmaktay覺z ve bunun sonucunda tamirini gerçekletirdiimiz bütün beyaz eyalarda ayn覺 sorun bir daha olumamakta ve tamirini gerçekletirdiimiz bütün beyaz eyalara da ayr覺ca garanti vermekteyiz.

Ankara'da ya覺yorsan覺z beyaz eyan覺z hasar ald覺 ise bizim Arçelik servisi ile iletiime geçebilirsiniz. Uzun süre bu ite çal覺an yüksek deneyime sahip olan teknik ekibimiz ile sizlerin beyaz eyalar覺n覺zda oluan sorunlar覺 profesyonel ve kesin bir ekilde çözeceimize emin olabilirisiniz. Dier servislerden farkl覺 olarak fiyatlar覺m覺z çok uygun olmakla beraber bütün onar覺m parçalar覺m覺z Arçelik garantili orijinal parçalard覺r. Bütün onard覺覺m覺z beyaz eyalara 5 y覺la varan garanti vermekteyiz. Ankara'da ya覺yorsan覺z ve beyaz eyan覺z bozuldu ise bizim Arçelik servisimizle iletiime geçebilirsiniz.