KARIYAKA AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

KARIYAKA AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

KARIYAKA AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Kar覺yaka Arçelik Servisi Mamak

Arçelik marka beyaz eyan覺z bozuldu ise ve ne yapaca覺n覺z覺, durumdan nas覺l ç覺kaca覺n覺z覺 ve bu sorunu nas覺l ortadan kald覺raca覺n覺z覺 bilmiyorsan覺z dier beyaz eya servislerine güvenemiyorsan覺z . Kar覺yaka Arçelik Servisi Mamak

siz Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺n覺n beyaz eyas覺nda oluan sorunlar覺 ortadan kald覺rmak içi hizmet vermektedir. Dier beyaz eya servislerinden farkl覺 olarak bizim Kar覺yaka Mamak Arçelik Servisimizde Arçelik garantisi alt覺nda olan ve yüzde yüz güvenilir olan yedek onar覺m parçalar覺 kullan覺lmaktad覺r. Uzun süredir bu i de çal覺an ve iinde oldukça deneyimli olan usta servis ekibimiz ve Arçelik markas覺na ait yüz de yüz orijinal olan onar覺m parçalar覺m覺z ile siz Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺n覺n beyaz eyas覺ndan oluan sorunlar覺 çok h覺zl覺 ve seri bir ekilde ortadan kald覺rmaktay覺z. Dier sahte servislerle irtibata geçtiiniz ve onlarla çal覺t覺覺n覺z takdirde onlar覺n kullanmakta olduu sahte ve ucuz parçalar olup siz beyaz eya kullan覺c覺lar覺na orijinal fiyat覺nda üstünde sunulan parçalar Arçelik beyaz eyan覺zda kullan覺lma durumunda k覺sa süre içinde beyaz eyan覺zda oluan ayn覺 sorun tekrar edecektir ve siz beyaz eya kullan覺c覺lar覺n覺 masrafa sokacakt覺r.

Kullan覺lan parçalar orijinal olsa bile çou beyaz eya servisinde deneyimsiz ve bilgisiz teknik ekip çal覺maktad覺r. Bu bilgisiz ve deneyimsiz teknik ekip sizin Arçelik beyaz eyan覺za zarar vermekte ve siz Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺na gereksiz yere masrafa sokmaktad覺r. Bu durumla kar覺laan kullan覺c覺lar ise art覺k servislere güvenmemektedir fakat bizim Arçelik beyaz eya servisi ise bundan farkl覺 olarak bünyemizde çal覺an bütün teknik ekip uzun y覺llar bu ii yapm覺 ve iinde oldukça profesyoneldir. Bundan dolay覺 tamirini gerçekletirdiimiz bütün Arçelik marka beyaz eyalara garanti vermekteyiz ve sadece garantili tamir yapmaktay覺z. Bundan dolay覺 sizde Arçelik marka beyaz eya kullan覺yorsan覺z ve Ankara'da ikamet ediyorsan覺z bizim Mamak'ta bulunan Kar覺yaka Arçelik servisimiz iletiime geçerek h覺zl覺 ve kaliteli bir hizmet alabilirisiniz ve bizim Arçelik servisimize sonuna kadar güvenebilirsiniz tek yapman覺z gereken bizi aramak ve ii bizim ekibimize b覺rakmak.