KARTALTEPE AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

KARTALTEPE AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

KARTALTEPE AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Kartaltepe Arçelik Servisi Mamak

Dünyan覺n her ülkesinde sat覺 yapan ve özellikle Türkiye'de çok büyük bir müteri kitlesi bulunduran Arçelik beyaz eya firmas覺 gün geçtikçe büyümekte ve daha fazla müteri kitlesine sahip olmaktad覺r. Tabi bu durumda çok fazla kullan覺c覺 olmas覺ndan dolay覺 kullan覺c覺lar servislere ihtiyaç duymaktad覺r.

襤te tamda bu durumda Ankara'da bulunan kullan覺c覺lar için Kartaltepe Arçelik Servisi Mamak devreye giriyor. Siz kullan覺c覺lar覺n hangi servisle çal覺t覺覺 çok önemli çünkü çok fazla say覺da doland覺r覺c覺 servis bulunmaktad覺r. Misal baz覺 servisler beyaz eya ar覺zalanmas覺 durumunda bu servislerle iletiime geçerse çok fazla maddi zarara uramaktad覺r bunun sebebi ise dier servislerin kullanmakta olduu sahte ve kalitesiz beyaz eya kullan覺m覺d覺r.

Bu tür sahte ve kalitesiz parçalar beyaz eyan覺zda kullan覺l覺r ise beyaz eyada ç覺kan hasar bir süre sonra tekrar ortaya ç覺kacakt覺r veya beyaz eyan覺z覺n bir daha çal覺mamas覺na sebep olacakt覺r bu durum ise siz kullan覺c覺lara çok fazla miktarda para kayb覺 olarak yans覺yacakt覺r. Dier bir durum ise beyaz eyalarda çal覺an teknik ekibin deneyimsiz olmas覺 eer beyaz eyan覺z覺 deneyimsiz biri tamir etti ise makineniz daha fazla hasar al覺r ve çal覺ma fonksiyonunu tamamen durdurur bu durumda beyaz eyan覺z hurdaya döner.

Bu veya buna benzer durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z bizim Arçelik servisi ile iletiime geçerek kaliteli ve h覺zl覺 bir ekilde hizmet alabilirisiniz. Ankara Mamak Kartaltepe'de bulunan Arçelik beyaz eya servisimizde sadece ve sadece Arçelik markas覺n覺n garantili ve orijinal yedek parçalar覺 kullan覺lmaktad覺r ve ayr覺ca servisimizde bulunan teknik ekip Arçelik sertifikal覺 ve bu ite uzun süre çal覺m覺 deneyimli teknik ekiptir. Dier beyaz eya servislerinden farkl覺 olarak bizim servisimizin fiyatlar覺 cebinize çok daha uygundur. Ankara'da yerlemekteyseniz ve Arçelik marka beyaz eyan覺z ar覺zaland覺 ise bizim Arçelik servisimiz ile iletiime geçebilirsiniz ve çok k覺sa bir sürede sonuç alabilirisiniz. Kullan覺lan parçalar覺m覺z覺n orijinal Arçelik garantili parça olmas覺 nedeni ile bütün onar覺m覺n覺 gerçekletirdiimiz beyaz eyalara garanti vermekteyiz. Tek yapman覺z gereken bizim ile iletiime geçmeniz.