KAYA AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

KAYA AREL襤K SERV襤S襤

KAYA AREL襤K SERV襤S襤

KAYA ARÇEL襤K SERV襤S襤 MAMAK

S覺kl覺kla beyaz eyalar覺n ar覺zalanmas覺ndaki en büyük sorun beyaz eyalarda görülen kullan覺m hatas覺ndan veya uzun süreli kullan覺mdan meydana gelmektedir. Bu sorunu ortadan kald覺rmak amac覺yla KAYA ARÇEL襤K SERV襤S襤 MAMAK, Arçelik marka beyaz eyalar覺n覺za en iyi ekilde onar覺m ve bak覺m yaparak beyaz eyan覺zda ki sorunlar覺 giderir. Bunun sayesinde hem gereksiz masraflardan kurtulmu olursunuz hem de, Arçelik marka beyaz eyalar覺n覺z覺 ilk günkü performans覺na dönmü bir ekilde kullan覺rs覺n覺z.

Dier beyaz eya servisleri yedek parça deiimi s覺ras覺nda dier yedek parçalara da, hasar vererek, beyaz eyan覺z覺n çok k覺sa bir müddet sonra tekrar ayn覺 ar覺zan覺n olumas覺na neden olmaktad覺r. Buda siz kullan覺c覺lar覺n daha fazla maddi zarara uramas覺na sebebiyet vermektedir. Uzun süredir bu ite çal覺an oldukça deneyimli ve profesyonel, Arçelik garantili servis ekibimiz sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çal覺maktad覺r. Arçelik servisimizde sadece Arçelik'e ait olan yüzde yüz orijinal ve kaliteli deiim parçalar覺 kullan覺lmaktad覺r. Bundan dolay覺 imdiye kadar tamirini gerçekletirdiimiz Arçelik marka beyaz eya tekrar bozulmam覺t覺r. imdiye kadar çal覺makta olan Kaya Mamak Arçelik servisi hiçbir ikayete ve memnuniyetsizlie rastlamam覺t覺r.

Dier servisler hem kalitesiz ürün kullan覺p hem de sizlere olmas覺 gereken den daha fazla fiyat sunmaktad覺rlar, bizim Arçelik beyaz eya servisimiz ise dier servislerden farkl覺 olarak hem orijinal parça kullanmakta hem de dier servislerden çok daha düük bir fiyatta hizmet vermektedir. Tek yapman覺z gereken Ankara' da yerlemekteyseniz ve Arçelik marka beyaz eyan覺z hasar ald覺 bozuldu ise bizimle iletiime geçmeniz ve bizim profesyonel teknik ekip elemanlar覺m覺zdan yard覺m alman覺z. Tamir ettiimiz ve onard覺覺m覺z her Arçelik marka beyaz eyada bir daha ayn覺 sorunun yaanmayaca覺na dair 5 y覺la kadar varan garanti vermekteyiz. Tek yapman覺z gereken Ankara'da yerleiyorsan覺z beyaz eyan覺zda ç覺kan en ufak bir sorunda bizim Arçelik servisimize ulamak ve çok k覺sa bir sürede kaliteli bir ekilde teslim Arçelik beyaz eya servisimizden teslim almak.