MAMAK BAAK MAH AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

MAMAK BAAK MAH AREL襤K SERV襤S襤

MAMAK BAAK MAH AREL襤K SERV襤S襤

Mamak Baak Mah Arçelik Servisi

Ankara'da ya覺yorsunuz ve Arçelik marka beyaz eyan覺z bozuldu ise Ankara'da bulunan servisimiz Mamak Baak Mah Arçelik Servisi ile iletiime geçebilirsiniz. Gün geçtikçe büyüyen ve gelien Arçelik firmas覺 günden güne yeni müteriler ve beyaz eya kullan覺c覺lar覺 edinmektedir. Bu büyümeyle orant覺l覺 olarak müterilere, Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺na Arçelik servisi gerek duyulmaktad覺r. Tabi ki çou servis bunlar覺 f覺rsata çevirmektedir. Bu f覺rsat覺 kullanan servisler tamir ilemini gerçekletirirken onar覺m ilemlerinde sahte ve kalitesiz parça kullanmaktad覺r ve beyaz eyan覺zda kullan覺lan bu parçalar yüzünden k覺sa bir süre sonra beyaz eyan覺zda ayn覺 sorun tekrar ortaya ç覺kmakta ve ortaya ç覺kmakla kalmay覺p beyaz eyan覺z覺n içindeki dier parçalara da zarar vererek beyaz eyan覺z覺 kullan覺lmaz hale getirmektedir.

Servisler beyaz eyan覺zda kulland覺覺 ürünlerin sahte olmas覺na ramen tamir ücretini gerçekletirdiinden sonra bunun kar覺l覺覺nda sizden daha fazla para almaktad覺r. Bununla kalmay覺 çou servis deneyimsiz, ile ve beyaz eya tamiri ile ilgili pek bilgisi olmayan teknik ekip ile çal覺maktad覺r. Bu çal覺man覺n sonucunda eer böyle servisler ile çal覺m覺san覺z ve bu servislerin deneyimsiz elemanlar覺 siz kullan覺c覺lar覺n beyaz eyas覺n覺 tamir etmi ise tamir edilen k覺s覺mda ar覺za tekrar ç覺kabilir veya beyaz eyan覺z tamamen çal覺maz hale gelebilir. Bu ve buna benzer durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z Ankara'da bulunan Mamak Baak Mah Arçelik servisimiz ile iletiime geçebilirsiniz.

Bizim servisimizde çal覺an tüm tamir ekibimiz iini çok iyi yapan, üzün süre bu ite çal覺m覺, Arçelik servisi sertifikas覺 bulunan ve iinde profesyonel teknik ekiptir. Ankara'da ya覺yorsan覺z ve Arçelik marka beyaz eyan覺z ar覺zaland覺ysa sizlere acil bir ekilde gerekmekte ise bizim Ankara Mamak'ta bulunan Baak mahallesindeki servisimizle iletiime geçebilirsiniz. Sizlerin sorunlar覺n覺 çok k覺sa bir sürede ortadan kald覺raca覺m覺za emin olabilirisiniz ve tamirini gerçekletirdiimiz bütün beyaz eyalara 5 y覺la kadar süren garanti vermekteyiz yani tamir ettiimiz beyaz eyan覺z覺n bir daha ayn覺 sorunu ç覺karmayaca覺na emin olabilirisiniz. Tek yapman覺z gereken Arçelik beyaz eya servisimiz ile iletiime geçmeniz.