M襤SKET AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

M襤SKET AREL襤K SERV襤S襤

M襤SKET AREL襤K SERV襤S襤

Misket Arçelik Servisi

Her gün büyüyen ve gelien ve nüfusu artan dünyam覺zda sorunlarda büyümeyle orant覺l覺 olarak artmaktad覺r. Elektrikli ve motorlu çal覺an bütün eyalarda kullan覺c覺lar覺n veya kullan覺m süresine bal覺 olarak sorunlarda artmaktad覺r. Dünyadaki gelime ve büyümeyle orant覺l覺 olarak da teknoloji büyümekte ve h覺zl覺 bir ekilde gelimekte. Özellikle beyaz eyalar bizim yaant覺m覺z覺 kolaylat覺rd覺覺 için beyaz eyalarda sorunlar ç覺kt覺覺 zaman h覺zl覺 bir ekilde sorunun ortadan kald覺r覺lmas覺 gerekmektedir. Bu durumlarla ilgilenen servislerde orant覺l覺 oranla artmaktad覺r. Tabi ki her servise güvenemeyiz çünkü baz覺 servisler yedek parçalarda sahte ve kalitesiz kullanas覺ndan dolay覺 durumlar kullan覺c覺lar bak覺m覺ndan daha kötüye gitmektedir.

 

Makinenizde kullan覺lan parçalar sahte olduu takdirde makinenize daha fazla zarar vermektedir. Bu parçalar makinenizde kullan覺ld覺覺 takdirde k覺sa süre sonra oluan hasar tekrar olumaktad覺r ve sizlere maddi anlamda daha fazla zarar vermekte ve sizin zaman覺n覺z覺 gereksiz yere çalmaktad覺r. Dier bir durum ise beyaz eya servislerinde çal覺an ustalar覺n deneyimsiz olmas覺ndan kaynakl覺 oluan hatalar ve sorunlar. Bilinçsiz bir ekilde tamir edilen beyaz eyalarda k覺sa bir süre sonra tekrar sorun olumakta veya yanl覺 tamir olunan k覺s覺m beyaz eyan覺n dier k覺s覺mlar覺na da zarar vererek makinenizin daha fazla hasar almas覺nda veya çal覺mas覺n覺 tamamen durdurmas覺na sebebiyet verebilir.

 

O yüzden bu ve buna benzer durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z bizim Arçelik servisi ile iletiime geçe bilirisiniz. Ankara'da yerleen Misket Arçelik Servisi sizlerin buna benzer sorunlar yaamaman覺z için hizmet vermektedir. Bütün tamirini gerçekletirdiimiz beyaz eyalar da sadece ve sadece kaliteli ve Arçelik'in orijinal olan Arçelik sertifikal覺 parçalar覺n覺 kullanmaktay覺z. Tamirlerimiz Arçelik garantili tamir olup sizlerin sorunlar覺n覺 temelden kald覺rmay覺 amaçlamaktad覺r. Dier servislere k覺yasla fiyatlar覺m覺z oldukça uygun olup bütün tamir ettiimiz ürünlere uzun süreye varan garanti vermekteyiz. Ankara'da yerleiyorsan覺z ve Arçelik marka beyaz eyan覺z hasar ald覺ysa bizim Mamak misket Arçelik servisi ile iletiime geçerek beyaz eyan覺zda oluan sorunlar覺 k覺sa bir sürede ortadan kald覺rabilirsiniz. Tek yapman覺z gereken bizimle iletiime geçmek ve emin olun tamir ettiimiz beyaz eyan覺zda bir daha ayn覺 hasar görülmeyecektir.