ORTAKY AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

ORTAKY AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

ORTAKY AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

Ortaköy Arçelik Servisi

Arçelik beyaz eya firmas覺 gün geçtikçe büyümekte ve gelimektedir. Bu büyümeyle orant覺l覺 olarak kullan覺c覺s覺 artmaktad覺r. Tabi bu Arçelik beyaz eya firmas覺n覺n kullan覺c覺s覺n覺n fazla olmas覺ndan kaynaklanarak kullan覺c覺lara beyaz eyalar覺 ar覺zaland覺覺nda ve sorun olutuunda Arçelik beyaz eya servisi kullan覺c覺lar覺 gerekmektedir tabi ki siz kullan覺c覺lar her beyaz eya servisine güvenemezsiniz çünkü çok fazla beyaz eya servisi tamirini gerçekletirdii beyaz eyalarda kalitesiz ve sahte beyaz eya yedek parçalar覺 kullanmaktad覺r ve bundan dolay覺 tamir ettikleri beyaz eyalar tekrar ar覺zalanmakta ve kullan覺c覺lara maddi zarar vermektedir fakat bizim Ankara'da bulunan Ortaköy Arçelik Servisi ise bütün tamir ilemlerini gerçekletirirken orijinal ve kaliteli onar覺m yedek parçalar覺 kullanmaktay覺z bundan dolay覺 tamirini gerçekletirdiimiz bütün Arçelik beyaz eyalara garantili beyaz eya tamiri hizmeti vermekteyiz yani tamirini gerçekletirdiimiz bütün beyaz eyalara uzun süreli bir daha bozulmayaca覺na dair garanti vermekteyiz.

Bundan dolay覺 Ankara'da bulunan çou Arçelik beyaz eya kullan覺c覺s覺 bizim Ortaköy Arçelik servisimiz ile çal覺maktad覺r ve bütün müterilerimiz sunmakta olduumuz hizmetten memnundur. Bundan dolay覺 sizde bizim Arçelik servisimiz ile gönül rahatl覺覺 ile çal覺abilirsiniz eer dier beyaz eya servisleri ile bilgisiz olduunuzdan dolay覺 çal覺m覺san覺z onlar覺n beyaz eyan覺zda kulland覺覺 parça ile bizim kulland覺覺m覺z parça aras覺ndaki fark覺 siz kullan覺c覺lar bile kolayl覺kla fark edeceksiniz. Önemli olan onlar覺n yapt覺覺 tamir deil onlar覺n beyaz eyan覺zda kulland覺覺 yedek parça çünkü o parçalar beyaz eyan覺zda kullan覺ld覺覺nda beyaz eyan覺za çok fazla zarar vermektedir.

Dier bir durum ise çou serviste çal覺an bilgisiz ve deneyimsiz tamir ekibi eer bu deneyimsiz tamir ekibi sizin beyaz eyan覺z覺n tamirini gerçekletirirse kulland覺覺 yedek parça orijinal olmas覺na ramen yine beyaz eyan覺z çok fazla zarar al覺r hatta çal覺maz duruma bile gelebilir. Siz kullan覺c覺lar bu ve bu gibi durumlardan kaç覺nmal覺s覺n覺z. Bizim Arçelik servisimiz ise bünyesinde sadece profesyonel ve deneyimli servis elemanlar覺 bar覺nd覺rmakta bunda dolay覺 Arçelik beyaz eya servisimiz güvenilir ve tamir ilemlerini gerçekletirirken çok fazla h覺zl覺d覺r yani sizin beyaz eyan覺zda oluan herhangi bir sorunu çok h覺zl覺 bir ekilde ortadan kald覺rabilmekteyiz.