PEYAM襤 SEFA AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

PEYAM襤 SEFA AREL襤K SERV襤S襤

PEYAM襤 SEFA AREL襤K SERV襤S襤

Peyami Safa Arçelik Servisi

Üzerinde bulunduumuz dünyan覺n gün geçtikçe büyümesinden ve teknolojinin çok h覺zl覺 gelimesinden dolay覺 ortaya büyümeyle orant覺l覺 olarak sorunlar ç覺kmaktad覺r. Hayat覺m覺z覺n art覺k hemen hemen her yerinde olan elektrikli eyalar yaant覺m覺z覺 daha da kolaylat覺rmak ve kendimize daha fazla zaman ay覺rmam覺za yard覺mc覺 olmaktad覺r. Tabi ki her elektrikle veya içinde motor bar覺nd覺ran alet de sorunlar yaanabilmektedir. En önemlisi ise beyaz eyalar da ç覺kan sorunlar çünkü beyaz eyalar hayat覺m覺z覺n büyü bir k覺sm覺n覺 kaplamakta ve bizlere kendimize biraz daha zaman ay覺rmam覺z覺 salamaktad覺r. Tabi ki beyaz eya devlerinden biri olan Arçelik servisi de gün geçtikçe büyüyüp gelimekte ve çok büyük bir kullan覺c覺 kitlesine ulamaktad覺r.

 

Tabi ki bütün elektrikli eyalarda sorunlar yaanmaktad覺r buna beyaz eyalar dahil.

Bu sorunlar kullan覺c覺 hatas覺 veya uzun süreli kullan覺mdan dolay覺 oluabilmektedir. 襤te bu önemli durumda siz kullan覺c覺lar devreye giriyorsunuz. Dier ne olduu belli olmayan servislerle çal覺t覺覺n覺z taktirde onlar覺n kullanmakta olduu yedek parçalar sahte ve kalitesiz olmas覺ndan dolay覺 makinenizde oluan hasar tekrar olumakta ve bununla kalmay覺p makinenizin hasar almayan dier k覺s覺mlar覺na da zarar vererek makinenize çal覺maz hale getirmektedir veya servis ekiplerinin bilinçsiz ve deneyimsiz olmas覺ndan dolay覺 makinenizde yap覺lan bilinçsiz tamir sonras覺 makinenizde baka hasarlarda oluabilir ve makinenizin çal覺ma ilemini tamamen durdurmas覺na neden ola bilir.

 

Buda siz kullan覺c覺lara büyük bir maddi zarar olarak yans覺maktad覺r. Tabi ki bu durumlarla kar覺la覺p kar覺lamaman覺z siz kullan覺c覺lar覺n elinde olan bir durum. Eer bu ve buna benzer durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z Peyami Safa Arçelik Servisi iletiime geçip kaliteli bir hizmet alabilirisiniz. Eer iinde iyi ve usta Arçelik servisi ar覺yorsan覺z ve garantili Arçelik beyaz eya tamiri istiyorsan覺z bizimle iletiime geçebilirsiniz. Ankara'da yerleiyorsan覺z ve makineniz bozuldu ise güvene bileceiniz Arçelik servisi ar覺yorsan覺z bizim Arçelik servisi ile iletiime geçebilirsiniz. Sizlere kaliteli ve çok h覺zl覺 bir ekilde garantisini vermekteyiz. Bütün tamirini gerçekletirdiiniz Arçelik beyaz eyalara 5 y覺la varan garanti vermekteyiz. Servisimizde ki fiyatlar dier servislere oranla çok daha uygundur tek yapman覺z gerek bizimle iletiime geçmek.