AH襤NTEPE AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

AH襤NTEPE AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

AH襤NTEPE AREL襤K SERV襤S襤 MAMAK

ahin Tepe Arçelik Servisi Mamak

Ankara'da bulunan Arçelik beyaz eya servisi beyaz eyan覺zda oluan her türlü sorunu ortadan kald覺rmakta ve siz Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺na daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak için çaba göstermektedir. Ankara'da bulunan çou Arçelik beyaz eya kullan覺c覺s覺 bizim

ahin Tepe Arçelik Servisi Mamak ile i birlii yapmaktad覺r ve müterilerimizin hepsi bizim çal覺mam覺zdan memnundur imdiye kadar Arçelik servisimizde herhangi bir ikayet ve olumsuzluk kay覺t alt覺na al覺nmam覺t覺r. Bizimle çal覺an Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺 hizmetimizde ve kalitemizden son derece memnundur ki zaten Arçelik beyaz eya servisimiz müteri memnuniyeti odakl覺 hizmet sergilemektedir.

Arçelik beyaz eya firmas覺 gün geçtikçe dünyada ve özellikle Türkiye'de h覺zl覺 bir ekilde büyüme sergilemektedir. Bu büyümenin sonucundan Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺 artmaktad覺r ve bunula doru orant覺l覺 olarak Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺na iini iyi yapan profesyonel ve iinde usta Arçelik beyaz eya servisleri gerekmektedir fakat her beyaz eya servisine güvenemeyiz çünkü bu durumdan faydalanmak isteyen çok fazla say覺da beyaz eya servisi bulunmakta bu durumu gören bu servisler bütün onar覺m ilemlerini gerçekletirirken yedek parçalar覺nda sahte ve ucuz kalitesiz parçalar kullanmakta e bunu orijinal parça fiyat覺n覺n çok fazla üstünde kullan覺c覺lara fiyat vermektedir.

Tabi ki bu durum kullan覺c覺lara maddi zarar olarak yans覺maktad覺r ve bundan dolay覺 Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺 bu sahte servislerin yapt覺覺 doland覺r覺c覺l覺ktan dolay覺 servislere güvenmemektedir fakat bizim Ankara Mamak'ta bulunan ahin tepe Arçelik servisimiz son derece güvenilir ve iinde sad覺kt覺r. Arçelik beyaz eya servisimizde sadece orijinal ve garantili yedek parçalar kullanmaktay覺z bunda dolay覺d覺r ki tamirini gerçekletirdiimiz beyaz eyalar覺n覺zda bir daha ayn覺 sorun ortaya ç覺kmamakta ve tamamen ortadan kalkmaktad覺r. Büyün tamirini gerçekletirdiimiz Arçelik marka beyaz eyalara uzun süren garanti vermekteyiz ve tamirlerimiz 100% garantili tamirdir. Siz Arçelik beyaz eya kullan覺c覺lar覺n覺n yapmas覺 gereken Ankara'da ikamet ediyorsan覺z ve Arçelik marka beyaz eyan覺z ar覺zaland覺 ve hahsar ald覺 ise acilen bizim Arçelik servisimiz ile iletiime geçmek ve güvenilir bir ekilde Arçelik beyaz eyan覺z覺n bizim servisimize teslim etmek.