EH襤T CENG襤Z TOPEL AREL襤K SERV襤S襤 | MAMAK ARCELiK SERViSi 444 27 18

EH襤T CENG襤Z TOPEL AREL襤K SERV襤S襤

EH襤T CENG襤Z TOPEL AREL襤K SERV襤S襤

ehit Cengiz Topel Arçelik Servisi

Günden güne büyüyen ve gelien Arçelik firmas覺 gün geçtikçe daha da büyümekte ve Türkiye'de ki beyaz eya piyasas覺ndaki zirvesini korumaktad覺r. Çok geni ve fazla kullan覺c覺 kitlesine sahip olan Arçelik firmas覺 büyümesiyle ve çok fazla kullan覺c覺s覺yla olmakla beraber sorunlar覺 da olmaktad覺r. Bütün elektrik ile çal覺an makinede olduu gibi beyaz eyalarda da sorunlar ç覺kmaktad覺r. Önemli olan bu sorunlar覺 kaliteli ve h覺zl覺 bir ekilde ortadan kald覺rmak. Dier servislerle çal覺man覺z durumunda size olacaklar覺 aç覺klayal覺m.

Dier servislerin büyük bir çounluu parçalar覺nda sahte ucuz parça kullanmaktad覺r tabi bu parçalar sizin makinenizde kullan覺lmas覺 durumunda ortaya daha büyük sorunlar ç覺kmaktad覺r. Sahte olan parçalar覺n makinenizde kullan覺lmas覺 durumunda sahte parçalar makinenizin dier k覺s覺mlar覺nda zarar vererek onlar覺 da çal覺maz hale getirebilir veya önemli parçalara zarar vererek beyaz eyan覺z覺n bir daha çal覺mamas覺nda ve hurdaya dönümesine neden olabilir. Bu ve buna benzer durumlarla kar覺lamak istemiyorsan覺z ve Ankara'da yerleiyorsan覺z bizim Arçelik servisi ile iletiime geçe bilirisiniz. Tamirini gerçekletirdiimiz bütün beyaz eyalarda sadece ve sadece orijinal olan ve Arçelik garantisi ad覺 alt覺nda olan parçalar kullanmaktay覺z. Buna bal覺 olarak tamirini gerçekletirdiimiz hiçbir tamirin sonras覺 hasar ortaya ç覺kmam覺t覺r ve makine eskisinden daha iyi bir ekilde çal覺m覺t覺r.

Usta teknik ekibimiz ise uzun y覺llar覺n覺 beyaz eya tamiri iine adam覺, iinde usta, deneyimli ve profesyonel Arçelik servisi sertifikas覺 bulunan teknik ekiptir. Ankara'da ya覺yorsan覺z ve beyaz eyan覺z bozuldu ise size acil bir ekilde gerekmekte ise bizim ehit Cengiz Topel Arçelik Servisi ile iletiime geçerek çok h覺zl覺 ve kaliteli bir ekilde hizmet alabilirisiniz. Ankara'da yerleen Arçelik servisimizde uzun süredir çal覺mas覺nda ramen hiçbir ikayet veya olumsuz bir durum olumam覺t覺r. Dier sahte parça kullanan servislerdeki parçalar覺n sahte olmas覺na ramen ve bizimde sadece kaliteli ve Arçelik garantisi ad覺 alt覺nda olan parça kullanmam覺za ramen ve bünyemiz de iinde usta bir teknik ekip bulundurmamam覺za ramen fiyatlar覺m覺z dier servislere oranla daha düük ve uygundur. Tek yapman覺z gereken Ankara ilinde yerleiyorsan覺z bizim Arçelik servisi ile iletiime geçmek.